MCBV-2250 Video

LEVERING IN DECEMBER 2024!!!!

Deze prachtige NIEUWBOUW villa is gelegen op de top van Benijófar met een prachtig uitzicht op de omgeving en de bergen.

Gelegen op een perceel van 150m² met een privé tuin, een privé zwembad en een parkeerplaats.
De villa heeft een vloeroppervlakte van 135m² verdeeld over twee woonlagen.

Op de begane grond is een grote open woon/eetkamer met schuifdeuren naar de tuin, het terras en het zwembad. Er is een volledig ingerichte moderne keuken met een ontbijtbar, ingebouwde elektrische kookplaat en een afzuigkap. Onder de trap bevindt zich een aparte meterkast. Vanuit de keuken is er een deur naar de achterzijde van het pand met een kleine omheind terras.

Slaapkamer 1 heeft ingebouwde kasten met schuifdeuren, planken, lades en hangrails. Vanuit slaapkamer 1 zijn er schuifdeuren die toegang geven tot de tuin, het terras en het zwembad.
De badkamer op de begane grond heeft een inloopdouche, een toilet, een badmeubel met wastafel en een wandspiegel met verlichting. De badkamer is verbonden met slaapkamer 1, zodat deze als ensuite kan worden gebruikt.

Op de eerste verdieping is slaapkamer 2 deze is voorzien van inbouwkasten met schuifdeuren, planken, lades en hangrails. Ook vanuit deze slaapkamer zijn er schuifdeuren die toegang geven tot het balkon en groot zonneterras welke uitkijkt op de tuin en het zwembad. Het zonneterras is ook toegankelijk vanuit de hal op de eerste verdieping.

De badkamer op de eerste verdieping heeft een inloopdouche, een toilet, een badmeubel met wastafel en een wandspiegel met verlichting. De badkamer is verbonden met slaapkamer 2, zodat deze als ensuite kan worden gebruikt.
Slaapkamer 3 is aan de achterzijde van het pand.

INBEGREPEN IN DE PRIJS:
* Elektrische rolluiken in slaapkamers
* Elektrische kookplaat en afzuigkap
* Volledig ingerichte badkamer met spiegels en doucheschermen
* Opties voor binnen- en buitenverlichting

De locatie van Benijófar is ideaal, met uitstekende toegang tot de N-332 en de AP- 7 om de luchthaven van Alicante in 20 minuten te bereiken en de stranden van Guardamar of Torrevieja in 15 minuten.

Bedankt voor je bericht !

Ref: 

MCBV-2250

Alle getoonde details, foto’s, videos en prijzen zijn louter indicatief en vormen geen basis voor een eventueel contract. Tenzij anders vermeld, zijn de prijzen exclusief IVA / BTW, servicekosten, registratie en juridische kosten. Woningen worden ongemeubileerd verkocht, tenzij anders vermeld.

Vrijstaande Villa met 3 Slaapkamers

339.900€

Benijófar

Alicante

Te Koop

Ref: 

MCBV-2250

Meer informatie nodig?

* Vereist veld

Contacteer Ons

TerugKlik hier als u meer informatie nodig heeftTop Page AnchorAnchor 2VerzendReset

Scroll to Top