top of page

Vrijstaande Villa met 3 Slaapkamers

Villa - No.17

Altos de Polop

Alicante

Ytong Logo.jpg
360.gif

329.000€

Ref:

MCBV-2182

video.webp
For Sale Background.jpg

Te Koop

Deze nieuwbouw villa is ontworpen met ruime kamers, een moderne indeling en functionele binnenruimtes. Gelegen in Polop, 2 km van La Nucia een gemakkelijk bereikbaar dorp met alle nodige voorzieningen (bars, restaurants, supermarkt, medisch kantoor, sportcentrum...) en perfect verbonden met andere interessegebieden zoals Villaitana Golf (10 minuten), of de prachtige stranden en duinen van Benidorm (15 minuten).

De villa biedt een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Gelegen op een privé perceel en omvat het een off-road parkeerplaats, een privé zwembad, een buitendouche, een zonneterras, een overdekt terras en een eigen in mediterrane stijl afgewerkte tuin.

Op de begane grond is een grote open woon-eetkamer en een volledig ingerichte open keuken met inclusief elektrische toestellen (afzuigkap, oven, keramische kookplaat, koelkast met vriezer, wasmachine, droger). Er is een tweepersoonsslaapkamer met ingebouwde kasten met planken, lades en ophangrails. Er is een aparte familiebadkamer welke is voorzien van een inloopdouche, toilet, badmeubel met wastafel, spiegel met verlichting en vloerverwarming. Vanuit de woon/eetkamer is er directe toegang tot het overdekte terras en de tuin.

Op de eerste verdieping zijn er twee slaapkamers, elke slaapkamer heeft ingebouwde kasten met planken, lades en ophangrails. Beide slaapkamers hebben een ensuite badkamer met inloopdouche, toilet, badmeubel met wastafel, spiegel met verlichting en vloerverwarming.
De hoofdslaapkamer ligt aan de voorzijde en heeft directe toegang tot het grote zonneterras op de eerste verdieping met uitzicht op het zwembad.

De kwaliteiten en afwerkingen die in dit nieuwe gebouw zijn opgenomen, zijn uitstekend. De villa is voorzien van automatische zonwering, vloerverwarming in alle badkamers, pre-installatie van airconditioningkanalen en ventilatieopeningen (AC-unit niet inbegrepen), een hydromassagekolomdouche in de ensuite badkamer bij de hoofdslaapkamer. Zonnepaneel voor warm water, 3 fotovoltaïsche panelen voor elektriciteit en Energie Prestatie Certificaat A-klasse.

Eigendom info

Bouwjaar:

2022-23

E.P.C:

Slaapkamers:

Badkamers:

3

3

Locatie:

Kust

Uitzicht:

Bergen

Luchthaven:

50

km

Strand:

7

km

Parking:

Op Perceel

Golf :

5

km

Opp Woning:

106

m² 

Air-con:

Pre-installatie

Tuin:

Privaat

Opp Terrein:

201

m² 

Zwembad:

Privaat Zwembad

Vergelijkbare instapklare woningen
paragliding.jpeg
Appartement met 3 Slaapkamers
Orihuela Ciudad

185.950€

paragliding.jpeg
Appartement met 2 Slaapkamers
Lo Crispin

199.900€

paragliding.jpeg
Appartement met 3 Slaapkamers
Orihuela Costa

234.000€

paragliding.jpeg
Appartement met 2 Slaapkamers
Los Balcones

230.900€

Vorige

Volgende

Meer informatie nodig?

* Vereist veld

Contacteer Ons
arrow&v

Bedankt voor je bericht !

Ref:

MCBV-2182

Altos de Polop

Google Maps

DE KAART TOONT ​​DE LOKALE GEBIEDEN EN NIET DE EXACTE LOCATIE VAN DE WONING

Alle getoonde details, foto’s, videos en prijzen zijn louter indicatief en vormen geen basis voor een eventueel contract. Tenzij anders vermeld, zijn de prijzen exclusief IVA / BTW, servicekosten, registratie en juridische kosten. Woningen worden ongemeubileerd verkocht, tenzij anders vermeld.

bottom of page